У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

Банківське Право

Люди стали частіше брати кредити, навіть незважаючи на те, що подібні угоди з деякими організаціями небезпечні і загрожують фінансовими збитками. На жаль, лише невеликий відсоток жителів країни може собі дозволити власне житло, автомобіль тощо.

З цієї причини єдиним виходом стає споживчий кредит. Однак, перед відповідальним кроком необхідно вивчити всі тонкощі договору, проаналізувати всі плюси і мінуси. Виключно досвідченому юристу під силу виявити підводні камені в договорі, запропонованому кредитною організацією.

Наш юрист, який спеціалізується на банківських справах, проведе експертний аналіз документів і розрахує всі можливі ризики, пов'язані із кредитом.

Послуги фахівця

При укладанні кредитного договору, більшість громадян зважають на той факт, що в майбутньому суму боргу потрібно буде погасити з відсотками. Люди погоджуються на кредит, навіть при заздалегіть невигідних для них умовах, а в майбутньому, шкодують про це.

За часту, в юридичній практиці, банки вимагають погасити всю заборгованість цілком, а у вкрай складних випадках наймають для спілкування з клієнтами - співробітників колекторських служб, чиї методи не відрізняються гуманністю. Якщо, боржника починають "атакувати" колектори, необхідно терміново заручитися підтримкою досвідченого правозахисника, інакше ситуація може погіршитися.

Якщо діяти самостійно, у спорах з кредитними організаціями, то можуть бути негативні наслідки, оскільки в кожній такій організації, як правило, є свій штатний юрист. Своєчасне звернення до фахівця з банківським питанням допоможе виграти час і уникнути ще більших фінансових втрат. Професіонал зробить все можливе, щоб домогтися реструктуризації чи інших вигідних умов для клієнта.

Отримати кваліфіковану пораду юриста, щодо спорів з банками, можна безкоштовно в онлайн режимі, або  зателефонувавши до гарячої лінії, чи при особистій зустрічі.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися