У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

Цивільне право

Нормами законодавства України чітко регулюються правовідносини між громадянами. Дана галузь права включає безліч підгалузей, в числі яких: сімейне право, спадкове, житлове, трудове, кримінальне та інші. Унаслідок такого великого різноманіття тем, правильно розібратися у цивільному питанні, а тим більше грамотно вирішити конфлікт, під силу виключно кваліфікованим фахівцям.

Поле професійної діяльності юриста з цивільних справ охоплює широкий спектр послуг. У нашій компанії працюють досвідчені професіонали з великим багажем успішно завершених справ. Адвокат по цивільних справах, незалежно від складності та заплутаності ситуації, що склалася, допоможе знайти максимально вигідний для Клієнта вихід.

Об'єктами правових відносин між фізичними особами можуть бути цивільні права, авторське право, нерухомість та немайнові блага. Спеціаліст оперативно проведе аналіз тонкощів справи і розробить дієву лінію поведінки для успішного результату.

 

Основний перелік послуг фахівця з цивільного права:

  • рішення конфлікту в досудовому порядку;
  • аналіз ситуації і правових документів;
  • складання, перевірка і подача юридичних документів в різні інстанції;
  • збір доказової бази для судового засідання;
  • супровід клієнта в суді та інше.

Юристи нашої компанії дадуть розгорнуті відповіді на всі питання, що цікавлять з галузі цивільного права і нададуть слушні рекомендації щодо подальших дій.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися