У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

ЗПС (Захист прав споживачів)

Права споживачів в нашій країні порушуються часто, оскільки громадяни не знають всіх тонкощів законодавства і не борються за справедливість. Досвідчений юрист по ЗПС допоможе розібратися в суперечці з недобросовісним продавцем і стягнути законну компенсацію. Маючи значний практичний досвід за плечима і великий відсоток успішно завершених справ, наші фахівці гарантують високу якість послуг, що надаються.

 

Найбільш часто споживчі конфлікти виникають, коли продавець відмовляється повертати гроші за неякісний товар або послугу. Варто підкреслити, що законодавством країни захищено право покупця на повернення сплачених коштів і отримання моральної компенсації.

 

Ваш юрист вивчить тонкощі обставин ситуації, що склалася і розповість, на що може розраховувати клієнт надалі. Досвідчений юрист розробить ефективну тактику, яка допоможе врегулювати спір мирним шляхом. У деяких випадках продавець не бажає йти на поступки до останнього. Тоді вирішувати конфлікт доведеться у судовому порядку. Для успішного результату справи фахівець підготує правові документи, доказову базу (при необхідності) і захистить права клієнта, дотримуючись чинного законодавства.

 

Найпоширеніші теми звернень до юристів з тематики захисту прав споживача:

  • Купівля товару неналежної якості, та порушення продавцем прав споживача;
  • Відмова продавця повернути кошти за неякісний товар, товар з недоліками, або натомість отримати товар належної якості;
  • Звернення за захистом, у разі порушення прав споживачів;
  • Перевірка і складання юридичних документів;
  • Допомога у проведенні незалежної експертизи;
  • Мирне врегулювання суперечок;
  • Представництво в суді;
  • і багато іншого.

 

На безкоштовній консультації досвідчений юрист розгорнуто відповість на всі питання щодо ЗПС і обере особистий подальший план дій для досягнення поставленої мети.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися