У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

Спадкове Право

Спадщина часто стає причиною розбрату між родичами, навіть незважаючи на наявність заповіту. Зазвичай в суперечці беруть участь головні претенденти на майно. Без глибоких знань в області юриспруденції можна допустити серйозних помилок і позбутися законної спадщини. З цієї причини важливо вчасно заручитися підтримкою досвідченого правознавця у цій галузі.

Юрист зі спадкової справи допоможе врегулювати конфлікт між родичами з максимальною вигодою для всіх сторін. Найчастіше фахівці нашої компанії вирішують подібні суперечки мирним шляхом, після чого можливо налагодити відносини між конфліктуючими сторонами. Однак, не завжди родичі йдуть на мирову згоду. У таких випадках юрист зі спадкової справи займеться вирішенням питання через суд: підготовує необхідні документи і представить законні права Клієнта в ході судового засідання.

Кожен випадок розглядається в індивідуальному порядку.

Тонкощі отримання спадщини

Щоб стати повноправним власником спадщини, потрібно протягом півроку з моменту смерті спадкодавця подати до нотаріальної контори Заяву про прийняття спадщини. Якщо не зробити цього вчасно, ситуація посилиться і з’являться нові питання, на вирішення яких потрібен додатковий час. Але, навіть після пропуску вказаного строку досвідчений юрист допоможе отримати Клієнту спадщину, яка йому належить.

Важливо пам'ятати, що при вступі в права спадкування разом з майном, спадкоємець отримує і борги померлого (їх доведеться погасити в повній мірі).

Юристи нашого центру мають величезний практичний досвід у спадкових справах будь-якого рівня складності. Проконсультуватися щодо ситуації, яка склалася можна абсолютно безкоштовно.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися