У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

Страхове Право

Сьогодні все частіше трапляються непорозуміння між автовласниками і страховими компаніями. У договорах КАСКО і ОСАГО строго регулюються розміри виплат, належних водіям при дорожньо-транспортних пригодах. Однак страховики часто намагаються знизити суму компенсації або зовсім ухилитися від законних зобов'язань, знаходячи нові причини. У подібних випадках необхідно якомога раніше заручитися кваліфікованою підтримкою юриста зі страхового питання.

Професійні вузькопрофільні фахівці проведуть детальний аналіз ситуації, що склалася, допоможуть розібратися в ДТП будь-якої тяжкості, стягнути моральну і матеріальну компенсацію, а в разі необхідності - провести якісну і справедливу експертизу.

Юрист зі страхового права вивчить і підготує необхідні документи по справі, розповість про можливі ризики і допоможе їх уникнути. Не завжди конфлікт між автовласником і страховою компанією вдається вирішити мирним шляхом, тоді наш фахівець допоможе відстояти законні права та інтереси Клієнта у судовому порядку.

Юристи компанії мають значний практичний досвід в області страхового права і в більшості випадків досягають позитивного результату. Профільний фахівець зробить все можливе, щоб уникнути фінансових втрат і отримати належну компенсацію законним шляхом.

Причини страхових конфліктів

Найбільш часта причина страхових суперечок - бажання страхової компанії зменшити розмір компенсаційних виплат. Клієнтів спеціально відправляють в "свої" експертні організації, які помітно зменшують масштаби понесених збитків.

Також страхові компанії не поспішають виплачувати компенсацію з  моменту готовності відповідної Заяви, хоча у договорах чітко обумовлюються строки, встановлені чинним законодавством, коли цю компенсацію можна отримати. Тому, порушення даної умови є повноцінною підставою для звернення до суду.

Наші фахівці кожен випадок розглядають в індивідуальному порядку і підбирають максимально вигідну тактику для досягнення поставленої мети.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися