У зв'язку із веденням військового стану 24.02.2022 офіс не працює. З усіх виникаючих питань пишіть на email info@verdikt-prava.com.ua.

Трудове право

Профільні фахівці нашого центру не раз стикалися з подібними суперечками і вирішували складні ситуації у досудовому порядку. При необхідності юрист підготує необхідний пакет правових документів, представить інтереси постраждалої Сторони в суді і доб'ється справедливості виключно законними методами.

Послуги трудового юриста

Найчастіше трудових юристів нашої компанії просять розібратися в наступних питаннях:

  • Незаконне накладення штрафів;
  • Невиплата або затримка виплати заробітної плати;
  • Неправомірне скорочення або звільнення з місця роботи;
  • Ненадання відпустки і т.п.

Як правило, спочатку співробітники намагаються врегулювати назрілий із роботодавцем конфлікт самостійно. Однак в більшості випадків потрібна кваліфікована підтримка досвідченого юриста. Своєчасне звернення до професіонала допоможе уникнути фатальних помилок, зберегти фінанси і нерви обох Сторін спору.

 

Типи трудових конфліктів

В юриспруденції виділяють наступні типи трудових спорів:

  • Індивідуальні. У конфлікті беруть участь дві фізичні особи - роботодавець і працівник, права якого порушили.
  • Колективні. Масштабні суперечки, в які втягуються кілька співробітників і роботодавець. Найчастіше подібні конфлікти трапляються через затримку або невиплату заробітної плати.

Юристи з трудових спорів нашого центру допоможуть врегулювати питання будь-якого типу. Фахівці вивчать деталі справи, прорахують ймовірні ризики та оберуть стратегію для досягнення поставленої мети в терміни, встановлені  чинним законодавством.

Безкоштовна ПЕРВИННА консультація

Перше спілкування з нашими юристами одразу принесе результати: фахівці проведуть аналіз ситуації і проконсультують щодо подальших дій. Оформлення правових документів та представництво в суді входять до переліку платних послуг.

Записатися